Karizma | Dogodki  
Revija Karizma
iskanje po vsebini strani
KARIZMA | Športni koledar
Koroški športnik leta 2014
Rezultati glasovanja 2014
Intervjuji
Edvard Kadič
mag. Nastja Mulej
Maja Tvrdy I
Maja Tvrdy II
Marjan Mijajlović
Irena Jež
Reportaže
Povezave
Koroške športne strani
Slovenske športne strani
Ostale športne strani
Tuje športne strani
O Koroški
Športni koledar
Športne zanimivosti
Koroški športniki
Tina Maze
Damir Dugonjič
Robert Koren
Klemen Turkuš
Tadej Grilc
Športno društvo Karizma
Športno glasilo Karizma
Oglaševalci
Badminton klub
Športno glasilo Karizma
Novice
Arhiv
Mali nogomet
ŠPORTNI KOLEDAR

Športni koledar - marec 2015

  • 1. Kolesarstvo: VN Izole
  • 2.-8. Strelstvo: EP z zračnim orožjem, Arnhem
  • 3.-11. Košarka: evropski pokal, osmina finala
  • 4.-6. Smučanje pr. sloga: svetovni pokal, Squaw Valley
  • 5.-8. Reli: SP, Mehika
  • 5.-8. Deskanje: svetovni pokal, Squaw Valley
  • 5.-15. Biatlon: SP, Kontiolahti
  • 6./7. Nordijska kombinacija: svetovni pokal, Lahti
  • 6.-8. Atletika: dvoransko EP, Praga
  • 6.-8. Tenis: Davisov pokal, 1. evroafriška skupina, Slovaška - Slovenija, Bratislava
  • 6.-20. Hokej na ledu: liga Ebel, četrtfinale
  • 7. Deskanje: svetovni pokal, Moskva
  • 7./8. Alpsko smučanje: svetovni pokal, ženske, Garmisch-Partenkirchen
  • 7./8. Alpsko smučanje: svetovni pokal, moški, Kvitfjell
  • 7./8. Smučarski skoki: svetovni pokal, Lahti
  • 7./8. Smučarski tek: svetovni pokal, Lahti
  • 7.-13. Hokej: SP ženske, divizija II, skupina B, Jaca
  • 8. Motokros: SP, VN Tajske, Nakhonchaisri
  • 8. Rokomet: pokal EHF, 4. krog Gorenje Velenje - Pfadi Winterthur
  • 10. Smučarski skoki: svetovni pokal, Kuopio
  • 10./11. Nogomet: liga prvakov, osmina finala, povratne tekme
  • 11. Smučarski tek: svetovni pokal, Drammen
  • 12. Smučarski skoki: svetovni pokal, Trondheim
  • 12. Nogomet: evropska liga, osmina finala, prve tekme
  • 12. Nordijska kombinacija: svetovni pokal, Trondheim
  • 13./14. Alpsko smučanje: svetovni pokal, Aare
  • 13./14. Deskanje: svetovni pokal, akrobatske discipline, Špindleruv Mlin
  • 13.-15. Deskanje: svetovni pokal, kros, Veysonnaz
  • 13.-15. Smučarski skoki: svetovni pokal, ženske, finale, moški, svetovni pokal, Oslo
  • 14. Rokomet: pokal EHF, 5. krog, Gorenje Velenje - HSV
  • 14. Smučanje pr. sloga: svetovni pokal, Megeve
  • 14. Deskanje: svetovni pokal, Winterberg
  • 14. Nordijska kombinacija: svetovni pokal, finale, Oslo
  • 14./15. Smučarski tek: svetovni pokal, finale, Oslo
  • 14./15. Alpsko smučanje: svetovni pokal, Kranjska Gora
  • 14./15. Plavanje: mednarodni miting Ravne
  • 15. Formula 1: VN Avstralije, Melbourne
  • 15. Smučanje prostega sloga: svetovni pokal, finale, Silvaplana
  • 17./18. Nogomet: liga prvakov, osmina finala, povratne tekme
  • 17.-25. Košarka: evropski pokal, četrtfinale
  • 18. Košarka: liga Telemach, zadnji krog rednega dela
  • 18.-22. Alpsko smučanje: svetovni pokal, finale, ženske in moški, Meribel
  • 19. Nogomet: evropska liga, osmina finala, povratne tekme
  • 19.-22. Biatlon: svetovni pokal, finale, Hanti-Mansijsk
  • 19.-29. Strelstvo: svetovni pokal puška šibrenica, Al Ain
  • 20./21. Deskanje na snegu: svetovni pokal, finale, La Molina
  • 20.-22. Smučarski poleti: svetovni pokal, finale, Planica
  • 20.-22. Judo: velika nagrada, Tbilisi
  • 21. Košarka: liga Aba, zadnji krog rednega dela
  • 21. Odbojka: začetek izločilnih bojev 1. DOL za moške
  • 21./22. Rokomet: pokal EHF, 6. krog, Haslum - Gorenje Velenje
  • 22. Kolesarstvo: Milano - San Remo
  • 22.3.-5.4. Hokej na ledu: liga Ebel, polfinale
  • 24.3-29.4. Košarka: liga Telemach za prvaka
  • 25.-28. Umetnostno drsanje: SP, Šanghaj
  • 27. Nogomet: kvalifikacije za EP, 5. krog, Ljubljana: Slovenija - San Marino
  • 27.-29. Judo: velika nagrada, Samsun
  • 28. Atletika: kros, SP, Guiyang
  • 28./29. Kegljanje: finalni turnir evropskega klubskega pokala, Straubing
  • 28./29. Odbojka: zaključni turnir lige prvakov, moški
  • 28./29. Rokomet: zaključni turnir pokala Slovenije za moške, Koper
  • 28./29. Triatlon: svetovna serija, Auckland
  • 29. Formula 1: VN Malezije, Sepang
  • 29. Motociklizem: SP, VN Katarja, Doha
  • 29. Motokros: SP, VN Argentine, Neuquen
  • 31. Košarka: evropski pokal, polfinale
©Športno društvo Karizma, glasilo Karizma. Vse pravice pridržane.

Produkcija Kivi Com d.o.o.
Dogodki
11. julij 2015
- Turnir v badmintonu na mivki
Športni park Ravne na Koroškem

vsi dogodki 






Anketa
Katera je bila prva koroška plavalka, ki je nastopila na svetovnem prvenstvu v plavanju, v Berlinu leta 1978?
  • Marta Kos
  • Maja Rodič
  • Andreja Cestnik
  • Andreja Brumen